فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱۱/٢٠
خرم آباد - فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر گفت: چهار فروشنده سیار به علت گازگرفتگی در داخل یک چادر مسافرتی جان خود را از دست دادند.
سرهنگ "علی امرایی" دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: عصر امروز از طریق تماس مردمی به مرکز فوریت های پلیس 110 شهرستان پلدختر اعلام شد که یک چادر مسافری در مدت چهار روز گذشته در ضلع شمال شرقی بوستان شهر پلدختر برپا شده و هیچ شخصی نیز دراطراف آن مشاهده نمی شود.
وی گفت: بر اساس این گزارش مردمی، در کنار این چادر مسافرتی یک دستگاه پیکان وانت به شماره شهربانی 91 ج 127ایران 18 نیز متوقف شده است.
سرهنگ امرایی افزود: ماموران انتظامی به محل اعزام و به محض نزدیکی به چادر متوجه بوی تعفن شده و پس از گشودن درب چادر با جسد چهار نفر در داخل آن مواجه شدند.
فرمانده پلیس پلدختر گفت: به احتمال قوی به علت سرمای اخیر و این افراد مجبور به استفاده از گاز پیک نیک شده اند و هنگام حواب به دلیل نشست گاز دچار گاز گرفتگی شده و جان خود را از دست دادند.
به گفته وی، این چهار نفر به نام های عقیل، علیرضا، حسین نبی ای و رضا قهرمانی به ترتیب 60، 30،25 و 27 ساله و اهل همدان بودند که به منظور فروش پارچه به شهرستان پلدختر سفر کرده اند
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :