فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱۱/٢٠
شورش دختران مکه برای جمع اوری تلفن همراه
 تابناک:زندان های زنان در مکه مکرمه روز گذشته میزبان دختران دانش آموز یک مدرسه بود که بر سر تحویل گرفتن تلفن های همراهشان با مسئولان مدرسه درگیر شده و شورش کرده بودند.

به گزارش واحد مرکزی خبر،روزنامه عرب نیوز چاپ عربستان سعودی نوشت، در پی جمع آوری تلفن های همراه دانش آموزان یک مدرسه دخترانه در منطقه منصور در مکه مکرمه ، دانش آموزان این مدرسه دست به اعتراض و رفتارهای خشونت آمیز علیه مسئولان مدرسه زدند. دانش آموزان معترض با زندانی کردن رئیس مدرسه در یک اتاق اقدام به شکستن میزها و صندلی ها کردند و سلیندرهای گاز مدرسه را باز کردند.

وزارت آموزش عربستان سعودی ضمن محکوم کردن اقدام دانش آموزان معترض ، چنین اعتراض و شورشی را در تاریخ نظام آموزشی عربستان بی سابقه توصیف کرده است .
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :