فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱۱/٢۱
عملیات اجرایی پالایشگاه نفت خام پلدختر، فردا آغاز می شود
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی پالایشگاه نفت پلدختر، فردا همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در آغاز می شود.
"علی کاییدی" روز سه شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: اجراط طرح احداث پالایشگاه پلدختر به عنوان یکی از مطالبات مردم استان لرستان و از مصوبات سفر دوم هیات دولت به این استان است.
وی اظهار داشت: با توجه به منابع عظیم و استعدادهایی که لرستان دارد، ایجاد این پالایشگاه به عنوان یک ضرورت محسوب می شود.
کاییدی، ظرفیت این پالایشگاه را 30 هزار بشکه نفت خام در روز عنوان کرد و گفت: اجرای این طرح مهم یکی از اولویت های کاری نمایندگان مردم استان در مجلس و مدیریت اجرایی استان است.
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، بهره برداری از پل بازسازی شده پلدختر را از دیگر طرح های مهم این شهرستان در دهه فجر عنوان کرد.
وی افزود: اجرای طرح بیمارستان 64 تختخوابی پلدختر یکی از دیگر از اقدامات مهم و موثر دولت دراین شهرستان است که با همت نمایندگان مردم و دستگاه های اجرایی به زودی به بهره برداری می رسد
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :