فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱۱/٢۱

 سالروز بیست و دوم بهمن  یاد آور پیروزی انقلاب اسلامی است که با ریخته شدن خون هزاران نفر از جوانان این سرزمین  به دست آمده است  این روزمتعلق به همه ایرانیان از تمام اقشار  است و در این روز همه باید در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مشارکت جدی داشته باشند تا دشمنان قسم خورده  که چشم طمع به این آب و خاک دارند یک بار دیگر ناکام بمانند 

مردم هوشیار ایران باید بدانند که مسائل داخلی نباید بهانه ای به دست دشمنان  بدهد تا خدای نکرده  امید را در وجود دشمنان زنده کند ما همه ایرانی هستیم و ایران را دوست و به همه ارکان آن پایبندیم .

 سالروز پیروزی انقلاب اسلامی یادآور رشادت های  مجاهدین  راستینی است که طاغوت و طاغوتیان را ریشه کن و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند تا ایرانی بتواند خودش تصمیم بگیرد وخودش اقا ی خودش باشد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :