فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱۱/٢۸

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، قائم مقام معاونت آموزشی دانشگاه لرستان از شرکت بیش از 16 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه لرستان خبر داد.
عزت اله قدم‌پور گفت: در آزمون کارشناسی ارشد در دانشگاه لرستان 16 هزار و 737 نفر در 139 کد رشته امتحانی علوم پایه، انسانی، کشاورزی و فنی و مهندسی شرکت می‌کنند.
وی یادآور شد: از این تعداد 10 هزار و 601 نفر در دانشگاه لرستان و 6 هزار 136 نفر از داوطلبان مرد نیز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد در آزمون شرکت می‌کنند.
قدم‌پور یادآور شد: دانشکده علوم پایه، دانشکده کشاورزی، دبیرستان دخترانه و پسرانه دانشگاه لرستان و سالن ورزشی خوابگاه شماره یک ولی‌عصر(عج) 5 حوزه امتحانی دانشگاه لرستان هستند.
قائم مقام معاونت آموزشی دانشگاه لرستان تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه صبح و عصر در حوزه‌های یادشده برگزار می‌شود.

*بیش از یک هزار جلد کتاب به مراکزفرهنگی، خدماتی وعمومی بروجرد اهدا شد.
مسئول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: به مناسبت سی و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تعداد 1500 جلد کتاب به مراکز فرهنگی، خدماتی و عمومی اهدا شده است.
اکرم السادات زین‌العبادی افزود: در زمینه گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و به منظور ورود کتاب به زندگی مردم، به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هزاران کتاب به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها تحویل داده شده است.
وی اظهارداشت: در همین زمینه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد تعداد 1500 جلد کتاب به مراکز عمومی و خدماتی اهدا کرد.

*جشنواره‌ هنر و ادبیات دینی و پژوهشی دربروجرد برگزار می‌شود.
مدیر مطالعات و پژوهش‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت، ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد و فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مراکز آموزش عالی کشور و طلاب حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.
علی گودرزی افزود: این جشنواره ویژه اساتید، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد و فارغ‌التحصیلان و دانشجویان مراکز آموزش عالی کشور و طلاب حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.
وی اظهارداشت: تمسک به قرآن، تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اسلامی شدن دانشگاه‌ها و گسترش حوزه تحقیق و پژوهش در خصوص موضوعات کاربردی اسلامی و فرهنگی در دو بخش پژوهش و هنر و ادبیات دینی برگزار می‌شود.
گودرزی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب تحقیقات، نرم‌افزارهای علوم قرآنی و تاریخی، شعر، داستان و نمایشنامه، خوشنویسی، طراحی، نقاشی، تذهیب و عکس قالی‌بافی و مشبک‌سازی به دبیرخانه جشنواره واقع در واحد مطالعات و پژوهش‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ارسال کنند.
وی یادآور شد: علاقه‌مندان تا 29 فروردین‌ماه 89 مهلت دارند آثار خود را ارسال کنند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :