فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱۱/٢۸
به گزارش خبرنگار ایرنا، امام جمعه الشتر در این مراسم گفت: حافظان قرآن ثروتمندترین افراد جامعه هستند و کسی که آیات الهی را در سینه خود دارد، زمینه مناسبی را برای پیشرفت و ترقی خود فراهم کرده است.
حجت الاسلام "عبدالواحد الهی نژاد" اظهار داشت: امروز ما شاهد موفقیت ها و استقلال ایران اسلامی هستیم و این نتیجه تمسک به قرآن است و این کتاب آسمانی، نجات بخش زندگی مسلمانان است.
وی با توجه به اهمیت آیات نورانی قرآن کریم، خاطر نشان کرد: نخستین و مهمترین هدف از حفظ قرآن انس و ارتباط بیشتر با کلام الهی برای بهره مند شدن از زمینه مناسب در مسیر تهذیب نفس است.
"ثریا مهدی نژاد" حافظ برجسته قرآن کریم شهرستان سلسله نیز دراین مراسم گفت: حفظ قرآن بهترین روش برای انس با قرآن است.
وی افزود: مهمترین مولفه و ویژگی برای صحبت کردن این است که حافظ کلام خدا باشیم و متناسب با اتفاقات این آیه های نورانی را در ذهن خود ترسیم کرده و رفتارهای شخصی خود را برهمین اساس کنترل کنیم.
وی گفت: با فرا گرفتن قرآن می توان همواره خدا را در وجود خود حس کرد و با وارد شدن به لایه های عمیق آیات الهی از آثار و برکات و تمام موفقیت های زندگی نهایت بهره را برد
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :