فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱۱/٢٩
مدیر عامل تیم فوتبال کوثر لرستان گفت: با انجام تمرینات فشرده و اردوی سه هفته ای، تیم کوثر لرستان از انسجام خوبی برخوردار شده است.
"مسعود عبدی" روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا افزود: تیم کوثر لرستان با برگزاری تمرینات اردویی خود از انسجام خوبی برخوردار شده و در نیم فصل دوم لیگ دسته یک کشور می تواند از جایگاه بهتری بهره مند شود.
وی، نبود زمین تمرین در لرستان را علت اصلی برگزاری اردوی سه هفته ای این تیم در دیگر نقاط کشور عنوان کرد و اظهار داشت: به دلیل عدم وجود زمین تمرین مناسب در این استان، بازیکنان تیم کوثر لرستان در یک اردوی سه هفته ای در استانهای هرمزگان، چهار محل و بختیاری و گیلان به تمرین پرداختند.
وی اضافه کرد: در این اردوهای تدارکاتی شرایط خوبی برای تمرینات تیم تیم کوثر فراهم شد و کادر فنی و اعضای تیم نیز از این فرصت به دست آمده برای حرکات تیمی و انفرادی به خوبی استفاده کردند.
وی تصریح کرد: برای شروع نیم فصل دوم لیگ دسته یک کشور نیز سه بازیکن جدید به تیم کوثر لرستان اضافه شده است.
وی افزود: "فرید یعقوب نیا، حسین قهارپور و فرزاد محمدی" به عنوان بازیکنان جدید، از آغاز نیم فصل دوم تیم کوثر لرستان را همراهی می کنند.
تیم کوثر لرستان در ادامه رقابتهای نیم فصل دوم لیگ دسته یک کشور روز جمعه در ورزشگاه عضدی رشت به مصاف تیم داماش گیلان خواهد رفت
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :