فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱٢/۱
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان گفت: شایع ترین بیماری در میان مردان کشور و استان بیماری های قلبی و عروقی است.
دکتر "علی اکبر یاراحمدی" روز شنبه در آستانه فرارسیدن ششم اسفندماه روز ملی سلامت مردان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: این در حالی است که مرگ و میر مردان به علت بروز تصادفات و شیوع بیماری پروستات نیز بالا است.
وی اظهار داشت: متاسفانه برخی از این بیماری ها بیشتر در سنین بالا گریبانگیر مردان می شود که باید چاره اندیشی شود.
وی یادآور شد: به منظور روز ملی سلامت مردان به گروههای کارگری و کارکنان کارخانه ها و شرکت های استان لرستان آموزش های لازم در خصوص بیماری های مختص مردان به ویژه بیماری های کلیوی و اداری، بیماری محل کار، وابسته به شغل و قلبی و عروقی ارایه داده می شود.
دکتر یاراحمدی افزود: همچنین بحث مراقبت های بالینی از این افراد توسط پزشکان استان لرستان صورت می گیرد.
وی تصریح کرد: در تمامی کلینیک ها و بیمارستان شهدای عشایر شهر خرم آباد نیز پزشکان متخصص اورولوژی به صورت رایگان مردان را روز ششم اسفندماه جاری ویزیت می کنند.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :