فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱٢/۳

 گزارش مهر: رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه شبکه های ماهواره ای به عنوان رقیب صدا و سیما مطرح اند، بیان داشت: رسانه ملی سعی کرده در این رقابت موفق باشد و من ادعای توفیق بالا در رقابت با شبکه های ماهواره ای را دارم و با وجود محدودیت هایی که در ایران داریم در جذب مخاطب و جذب اعتماد آنان توفیق داشته ایم.

ضرغامی به راه اندازی شبکه تلویزیونی "فارسی1" در هنگ کنگ اشاره کرد و گفت: مزیت نسبی ما زبان فارسی است و بر این اساس برخی شبکه ها راه اندازی شدند که ظاهر ضد انقلابی ندارند و فقط فیلم و سریال پخش می کنند. به عنوان مثال شبکه فارسی1 در هنگ کنگ است و فقط فیلم و سریال را به صورت دوبله پخش می کند و آنچه می تواند با این شبکه مقابله کند کیفیت فیلم های ما است و بر همین اساس این شبکه ها توفیق نداشته اند.

رئیس سازمان صدا و سیما همچنین از تهیه یک دیش ویژه توسط صدا و سیما خبر داد که تنها برخی شبکه های خاص را دریافت می کند که به گفته او اگر قرار باشد برای دیش های فعلی ما به ازایی در نظر گرفته شود دیش های صدا و سیما قابلیت جایگزینی را دارند

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :