فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱٢/۳
مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری رشته های پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی89 ازامروز "دوشنبه سوم اسفند" آغاز شد.
ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری رشته های پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد آغاز شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری رشته های پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی89 ازامروز "دوشنبه سوم اسفند" آغاز شد.

بر اساس این گزارش، ثبت نام تا "پانزدهم اسفند" ادامه دارد و متقاضیان می توانند با خرید دفترچه راهنمای ثبت نام و کارت اعتباری ازمراکز پستی سراسر کشور با مراجعه به پایگاه مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.

داوطلبان رشته های پزشکی وپاره وقت در چهار رشته محل و رشته های غیر پزشکی مجاز به انتخاب شش رشته محل هستند.

در این اطلاعیه آمده است داوطلبان بر خلاف سالهای پیش، می توانند بدون توجه به واحد دانشگاهی که انتخاب کرده اند، هنگام ثبت نام "محل سکونت " را به عنوان حوزه امتحانی انتخاب کنند؛ اگر داوطلبی محل حوزه امتحانی را در شهرستان محل سکونت انتخاب نکند، روز آزمون باید برای امتحان به واحد دانشگاهی که انتخاب کرده است، مراجعه کند .

آزمون رشته های غیر پزشکی در تاریخ" هفدهم و هیجدهم تیر" و آزمون پزشکی در "اول مرداد" سال آینده برگزار خواهد شد.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :