فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱٢/٦
ماکت مناطق جنگی جنوبی کشور در دانشگاه پیام نور خرم آباد طراحی شد
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خرم آباد گفت: ماکت مناطق جنگی و عملیاتی جبهه‌های جنوب کشور در دوران دفاع مقدس در این دانشگاه طراحی شد.
به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا از دانشگاه پیام نور، "سجاد تلاوندی" افزود: در آستانه آغاز سفر اردوهای کاروان های راهیان نور، ماکت جبهه‌های کشور در هشت سال جنگ تحمیلی توسط بسیج دانشجویی این دانشگاه طراحی و ساخته شد.
وی افزایش شناخت دانشجویان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس را از اهداف طراحی این ماکت عنوان کرد و گفت: ماکت های طراحی شده تصویری از یادمان های شلمچه، هویزه، دهلاویه، طلاییه و گنبد و بارگاه حضرت ابوالفضل العباس (ع) است.
وی تصریح کرد: همچنین 20 قطعه عکس از تصاویر شهدای استان لرستان در کنار ماکت های
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :