فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/٢۱

به گزارش خبرگزاري فارس: معاون سياسي امنيتي استاندار لرستان گفت: استان لرستان داراي يك ميليون و 700 هزار نفر جمعيت است كه بيش‌ترين آن را جوانان تشكيل مي‌دهد.

به گزارش خبر گزاری فارس : مجيد نادرالاصلي صبح امروز در جمع فرمانداران استان‌هاي ايلام، خوزستان، كرمانشاه، مركزي، همدان و لرستان در خرم‌آباد با بيان اين كه 54 درصد جمعيت لرستان در شهر و 46 درصد در روستاها ساكن هستند، افزود: علي‌رغم اين كه نرخ بيكاري در لرستان 34 درصد است اما به دليل پايبندي مردم لرستان به مسائل اعتقادي اين استان جزء استان‌هاي امن كشور است.
نادرالاصلي با اشاره به اين كه 60 درصد جمعيت استان لرستان زير 30 سال است، تصريح كرد: در سه ماه اول سال 85 حتي يك مورد سرقت مسلحانه در لرستان مشاهده نشده است و اين نشان از آن است كه با وجود اين همه سلاح در دست مردم، مردم آگاهانه مسائل جامعه را دنبال مي‌كنند.
وي گفت: استان لرستان بيش از 6 هزار شهيد، 9500 جانباز و 500 مفقودالاثر و 800 آزاده در دوران دفاع مقدس تقديم به انقلاب اسلامي كرده است‌.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :