فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱٢/۱٧
همزمان با اعترافات عبدالمالک ریگی، پنج نفر از مبلغان فرقه جعلی وهابیت که در جذب و آموزش نیرو برای گروهک تروریستی ریگی نقش داشته‌اند، هنگام خروج غیر قانونی از مرزهای کشور دستگیر شدند.

جهان نوشت؛ عبدالمالک ریگی در جدیدترین اعترافات خود، گفته است که تاکنون سه بار با فرمانده ناتو دیدار داشته است.

وی همچنین هماهنگی با مقامات آمریکایی برای بمب‌گذاری در خطوط نفتی منطقه عسلویه را برنامه آینده این گروهک پس از سفر ناکام به قرقیزستان عنوان کرده است.

بنابراین گزارش، همزمان با اعترافات عبدالمالک ریگی، پنج نفر از مبلغان فرقه جعلی وهابیت، هنگام خروج غیر قانونی از مرزهای کشور دستگیر شدند.

این افراد در جذب و آموزش نیرو برای گروهک تروریستی ریگی نقش داشته‌اند.

قابل ذکراست که فرقه جعلی وهابیت از ساخته‌های استعمار پیر در قرن 18 میلادی است. وهابیت در 50 سال گذشته مذهب درباری سعودی بوده است و گروهک القاعده و سلفی‌ها از شاخه‌های این فرقه هستند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :