فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱/۱۱

 

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری الیگودرز گفت: موزه مردم شناسی الیگودرز با هدف شناخت فرهنگ و آداب و رسوم منطقه ،پذیرای مهمانان نوروزی است .

حاجی بابیان این مطلب به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)-منطقه لرستان ، افزود: موزه مردم شناسی الیگودرز که از دیماه سال گذشته راه اندازی شده پذیرای مهمانان نوروزی است تا بیشتر با آداب و سنتهای این منطقه از استان لرستان آشنا شوند .
وی بیان داشت: این موزه از مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری است که دیماه سال 88 بهره برداری رسیده است.

حاجی بیان داشت : این مجموعه از چند بخش ،معرفی صنایع دستی ،آداب و رسوم در مراسمات ،عزاداری و عروسی ،وسایل زندگی مردم و نمادها به همراه چندین تابلو از زندگی عشایر است .

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری الیگودرز اظهارداشت: موزه مردم شناسی الیگودرز هر روز ساعت 8 صبح تا 17 عصر برای بازدید علاقمندان دایر است .

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :