فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱/۱٧
مالک باشگاه کوثر لرستان از تغییر کادر مربیگری و سرپرستی تیم فوتبال کوثر خبر داد.
"حسین قاسمی" روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: با برنامه ریزی انجام شده "غلامرضا آیت الله زاده" به عنوان مدیر عامل جدید کوثر لرستان و "رضا احدی" به عنوان سرمربی تیم کوثر لرستان انتخاب شده است.
وی تصریح کرد: "عارف محمدوند، محمدرضا چگنی و کاظم بهاروند" نیز به عنوان مربیان این تیم در کادر مربیگری کوثر لرستان همکاری می کنند.
وی اضافه کرد: همچنین "نصراله راد" نیز به عنوان سرپرست تیم کوثر در این تیم حاضر شده است.
وی گفت: با توجه به تغییرات ایجاد شده در کادر مربیگری، تیم کوثر لرستان از فردا به مدت یک هفته در تهران اردو خواهد داشت تا اواخر هفته آینده در اراک به مصاف شن سای این شهر خواهد رفت
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :