فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۳/٢۸

مقابل پرتغال شكست خورديم، اين موضوع بسيار ناراحت كننده است ولي ما خوب بازي نكرديم.
فريدون زندي،‌ در پايان ديدار با پرتغال در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي (ايپنا)؛ به آلمان گفت:
در ديدار اول مصدوم بودم و نتوانستم بازي كنم ولي براي اين بازي از هر نظر آماده بودم اما از ابتدا بازي نكردم و اين تصميم سرمربي تيم بود كه چقدر بازي كنم.
برانكو ترجيح داد از نيمه دوم وارد زمين بشوم ولي من توانايي 90 دقيقه بازي در تركيب ثابت را داشتم.
وي ادامه داد: پرتغال تيم بسيار قدرتمندي است و به مراتب از مكزيك حرفه‌اي كه است. ‌آنها يكي از بهترين تيم‌هاي اروپايي هستند و اين موضوع را با بازي حرفه‌اي كه به نمايش گذاشتند، نشان دادند.
هافبك شماره هفت ايران افزود: تنها يك بازي باقيمانده است تا جام‌جهاني براي ما به پايان برسد، ما مي‌توانيم آنگولا را شكست دهيم هرچند معتقدم كه ديدار بسيار مشكلي را پيش‌رو داريم.
زندي در پايان خاطرنشان كرد: يك هفته بعد از جام‌جهاني تيم جديدم را انتخاب مي‌كنم و قطعاً تيم آينده‌ام اروپايي خواهد بود و برخلاف خبرهاي مطرح شده فصل آينده به تيم هاي ايراني خواهم پيوست.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :