فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱/٢٩

 به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، بخشدار بخش مرکزی بروجرد درجلسه مسائل و مشکلات دهیاران شهرستان بروجرد افزود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در هیچ یک از روستاهای این شهرستان پست بانک وجود نداشته، اما امروز به برکت این نظام 29 پست بانک در سطح روستاهای بروجرد راه اندازی شده است.


عباس حیدری اظهارداشت: مجموع مدارس روستایی در قبل انقلاب در این بخش 53واحد و امروز 161واحد، روستاهای برقدار 17 روستا در قبل انقلاب بوده که امروز 100درصد روستاهای منطقه دارای برق هستند.


وی ادامه داد: قبل انقلاب هیچ یک از روستاهای این بخش تلفن خانگی نداشته امروز به برکت انقلاب 95 درصد روستاهای این شهرستان دارای تلفن ثابت خانگی هستند.


حیدری بیان کرد: درحال حاضر96 درصد روستاهای این بخش دارای آب شرب سالم هستند و 450کیلومتر راه روستایی آسفالت شده و این درحالی است که قبل از انقلاب هیچ یک از راههای روستایی شهرستان آسفالت نبوده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :