فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱/۳٠
فیلم ویزیت از لرستان به جشنواره بین المللی فیلم کوتاه بلغارستان راه یافت
مدیر حوزه هنری استان لرستان گفت: فیلم کوتاه "ویزیت" از تولیدات حوزه به بخش مسابقه هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه کشور بلغارستان راه یافت.
" شیرزاد نعمتی نیا" روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: فیلم ویزیت پیش از این نیز جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره فیلم فجر را به خود اختصاص داده بود.
وی اظهار داشت: این فیلم پس از اکران در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم کودکان هند، برای اکران در بخش مسابقه جشنواره فیلم صوفیه نیز انتخاب شد.
وی اضافه کرد: در فیلم "ویزیت" به کارگردانی "ناصر ناصر پور" و تهیه کنندگی حوزه هنری روایتی از نگاه امیدوارانه یک کودک بیمار به تصویر کشیده شده است.
نعمتی نیا یادآور شد: جشنواره بین المللی فیلم کوتاه بلغارستان 29 خرداد ماه امسال به مدت یک هفته در صوفیه پایتخت بلغارستان برگزار می شود.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :