فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٢/٥

علی کائیدی امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: در تمام شهرستان‌های استان لرستان دانشگاه آزاد وجود دارد، ولی متاسفانه با وجود ظرفیت مطلوب و استعداد علمی در شهرستان پلدختر دانشگاه آزاد در این شهرستان ایجاد نشده است.
وی افزود: با تلاش و رایزنی‌های صورت گرفته با روسای دانشگاه آزاد کشور و استان با راه‌اندازی یک واحد دانشگاه در پلدختر موافقت شده است.
نماینده پلدختر و معمولان در مجلس از موافقت با راه‌اندازی واحد دانشگاه آزاد در این شهرستان خبر داد و گفت: این واحد دانشگاهی در زمینی به مساحت 20 هکتار در شهرستان پلدختر احداث می‌شود.
کائیدی بیان داشت: تا زمان ساخت این دانشگاه که حدود دو سال به طول می‌انجامد محل برگزاری کلاس‌های این دانشگاه با مساعدت استانداری در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای پلدختر انجام می‌شود.
وی گفت: پیش‌بینی می‌شود، در مهر ماه سال جاری این واحد دانشگاه از دانشجویان ثبت‌نام کند.
نماینده پلدختر و معمولان در مجلس تلاش کمک به خانه معلم به مبلغ 70 میلیون و 200 هزار تومان و پیگیری برای آموزشکده فنی و حرفه‌ای، برای راه‌اندازی دانشگاه جامع علمی کاربردی، راه‌اندازی دانشگاه غیرانتفاعی پیامبر اعظم (ص)، کمک به تکمیل ساختمان پیام نور، را از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی این شهرستان برشمرد

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :