فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٢/٧
در پی هجوم حیوانات وحشی از جمله گراز و خوک به مزارع شهرهای استان گیلان اخیراً گروهی از افراد سودجو با دریافت مجوز شکار از اداره محیط زیست این مناطق اقدام به شکار خوک و گراز کرده، سپس گوشت این حیوانات وحشی را به فروش می‌رسانند.

به گزارش جوان آنلاین متصدیان برخی از رستوران‌ها، مراکز اقامتی و اغذیه فروشی‌ها نیز به علت پایین بودن قیمت این گوشت‌ها اقدام به خرید آن‌ها کرده و پس از طبخ به مشتریان عرضه می‌کنند.

به گفته کارشناسان بهداشتی در صورت عدم نظارت و برخورد جدی مسؤولان بهداشت و درمان، احتمال بروز و شیوع برخی بیماری‌های ناشی از مصرف این گوشت‌ها در میان مردم وجود دارد.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :