فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٢/۱۳

 

 


 رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگوبا خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، بابیان این مطلب افزود: در این ارتباط سه تیم از بخشهای مختلف ساخت فرودگاه از منطقه مشخص شده برای احداث فرودگاه بروجرد بازدید کردند.

علاالدین بروجردی اظهارداشت: دولت مصوب کرده بوده که 31 فروردین ماه امسال عملیات اجرایی فرودگاه بروجرد آغاز شود اما به دلیل توپوگرافی انجام نشده این موضوع به تعویق افتاده است.
وی با اشاره به خط آهن بروجرد نیزتصریح کرد: خط آهن بروجرد به غرب کشور نیز عملیات مقدماتی آن در حال انجام بوده و هم اکنون عکس برداری هوایی ازاین طرح از سوی بخش جغرافیایی ارتش در حال انجام است.

وی ادامه داد: این کار چهار ماه عملیات اجرایی را به جلو انداخته است؛ این خط آهن از دورود به سمت ایستگاه بروجرد - اشترینان و ملایر به طول 150 کیلومتر و عرض 40 متر تملک آن صورت می گیرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :