فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٢/۱٤

مدیر کل راه و ترابری لرستان گفت: 70 درصدراههای روستایی آسفالته هستند .

مهندس رضایی با اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)-منطقه لرستان، افزود: در سالهای اخیر اقدامات مناسبی جهت بهسازی و آسفالت راههای روستایی استان انجام شده به طوری که شاخص میانگین راههای روستایی آسفالته استان به 70 درصد افزایش یافته است.


وی ادامه داد: در حال حاضر نیز 140 طرح بهسازی، آسفالت و احداث به طول 451 کیلومتر از راههای روستایی استان با میانگین 80 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.


رضایی اظهار داشت: سال گذشته نیز 70 میلیارد ریال برای آسفالت 283 کیلومتر از راههای روستایی استان هزینه شده است.


وی تصریح کرد: همچنین عملیات راه شکافی به طول 93 کیلومتر و عملیات بهسازی به طول 173 کیلومتر از راههای روستایی با اعتبار 94 میلیارد ریال انجام شده است.


مدیر کل راه و ترابری استان لرستان عنوان کرد: در حال حاضر 82 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار و 98 درصد از روستاهای بالای 100 خانوار استان از راههای روستایی آسفالته برخوردار هستند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :