فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٢/٢۱
 دومین یادواره شهید محمد بروجردی، 31 اردیبهشت ماه جاری در باشگاه فرهنگی ورزشی گروه 24 بعثت بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، رضا آریایی ظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی برگزاری دومین یادواره شهید محمد بروجرد در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: شهید محمد بروجردی افتخاری برای استان لرستان و چهره‌ای شاخص و بارز در دوران جنگ هشت ساله است که باید بتوانیم مراسمی در شان و حرمت ایشان و سایر شهدا برگزار کنیم.
وی افزود: باید از تمام امکانات موجود برای بهتر برگزار کردن دومین یادواره شهید بروجردی استفاده و وی را به عنوان الگویی مناسب برای جوانان معرفی کرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان بروجرد گفت: آرامش و ثبات و امنیت موجود در کشور مرهون خون شهدا و نتیجه جانبازی و فداکاری آنها است.
آریایی تصریح کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا نباید محدود به روزهای خاص باشد، بلکه باید از همه فرصت‌ها برای معرفی ارزش‌های دوران دفاع مقدس به نسل جدید تلاش کرد.
وی اضافه کرد: باید خاطرات و حوادث دوران هشت سال دفاع مقدس را به گونه‌ای برای نسل جدید بازسازی کنیم، تا این افراد بدانند آرامش موجود در جامعه به قیمت قطره قطره خون شهدا به دست آمده است.
در این نشست که با حضور فرماندهان انتظامی و نظامی و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان بروجرد برگزار شد، برنامه‌ریزی درباره نحوه برگزاری این یادواره انجام شد.
دومین یادواره شهید محمد بروجردی، 31 اردیبهشت ماه جاری در بروجرد برگزار می‌شود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :