فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/٢٥

تجاوز رژيم صهيونيستي به خاك لبنان به كشته‌شدن 158 اسرائيلي و زخمي‌شدن چهار هزار و 119 نفر انجاميده است.

به گزارش فارس به نقل از شماره امروز روزنامه فرامنطقه‌اي الشرق الاوسط، تلفات انساني اسرائيل در تجاوز اخير خود به لبنان به 158 كشته و چهار هزار و 119 زخمي رسيد كه 116 نفر از كشته‌شدگان سرباز و افسر بودند و 42 نفر از آنان را غيرنظاميان تشكيل مي‌دادند كه از اين ميان 18 نفر از شهروندان عرب از فلسطينيان 1948 بودند.

از چهار هزار و 119 زخمي اسرائيلي نيز دو هزار و 670 نفر دچار آسيب‌هاي رواني شده‌اند و تا ديروز 242 سرباز و غيرنظامي اسرائيلي در بيمارستان‌ها تحت درمان بودند كه حال 41 نفر از آنان وخيم است، 60 نفر وضعيتي متوسط دارند و 141 نفر دچار آسيب‌هاي سبك شده‌اند.

رژيم صهيونيستي همچنين اعلام كرد، چهار مبارز حزب‌الله را در بيمارستان‌هاي خود و تحت درمان و مراقبت شديد دارد.
يكي از اين افراد كه در بيمارستان «پوريه» نزديك طبريه درمان مي‌شود اعلام كرد، مبارز حزب‌الله نيست و از ساكنان شهرك خيام و نگهبان ويلايي اجاره‌اي در شهرك «تل الحرفه» بوده اما نيروهاي اسرائيلي وي را بازداشت كرده‌اند.

اين فرد از ناحيه دست چپ زخمي شده و امجد غنايم از پزشكان عرب فلسطينيان و مدير بخش ارتوپدي بيمارستان پوريه، وي را تحت درمان قرار داده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :