فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۳/٩
 
کمانداران لرستانی با برگزاری تمرینات مستمر، خود را برای تداوم موفقیت ها و کسب پیروزی در دور برگشت لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور آماده می کنند.
مدیر لیگ برتر تیراندازی با کمان استان لرستان روز یکشنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: تیراندازان لرستانی برای حضور در دور برگشت رقابتهای لیگ برتر کشور از ا'ادگی لازم برخوردارند و پس از استراحت بین دو نیم فصل، دور جدید تمرینات خود را برای حضور در نیم فصل دوم آغاز کرده اند.
"بهرام گودرزی" تصریح کرد: تیم های تیراندازی با کمان استان لرستان متشکل از تیم های آقایان و بانوان در رشته های ریکرو و کمپوند در این نیم فصل اول این رقابتها مقام های خوبی را کسب کردند.
وی اضافه کرد: در پایان نیم فصل اول لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور تیم ریکرو بانوان لرستان در جایگاه نخست این رقابت ها قرار گرفت.
وی افزود: تیم ریکرو آقایان نیز در رده چهارم جدول و تیم کمپوند آقایان نیز در رده هفتم جدول رقابت های لیگ برتر قرار گرفتند.
دور برگشت رقابتهای لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور اواخر هفته جاری در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :