فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۳/۱٧
مدیر عامل تیم فوتبال کوثر لرستان از تنظیم شکایت بازیکنان این تیم علیه مالک و صاحب باشگاه کوثر لرستان به دلیل عدم پرداخت مطالبات معوقه و حقوق بازیکنان خبر داد.
"غلامرضا آیت الله زاده" روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: بازیکنان تیم کوثر لرستان اواخر هفته گذشته با حضور در کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال از مالک این تیم شکایت کرده و خواستار پرداخت مطالبات و حقوق خود شده اند.
وی تصریح کرد: این تیم در ماههای گذشته با مشکلات فراوانی از جمله تغییرات مکرر سرمربی مواجه بوده اند و این امر باعث افت روحیه تیمی در بازیکنان شده است.
وی اضافه کرد: این بازیکنان برای حضور در بازی روز جمعه کوثر در مقابل آلومینیوم بندرعباس با مشکل مواجه هستند و کادر مدیریت تیم برای رفع این مشکلات در تلاش است
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :