فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۳/۱۸

وی در حال حاضر ریاست کمیته المپیک بحرین را بر عهده دارد و عضو «شورای توسعه اقتصادی» بحرین نیز است. همسر وی دختر معاون حاکم امارات متحده عربی، شیخ «محمد بن راشد آل مکتوم» است.
 

به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از بحرین حاکی از آن است که شاهزاده «ناصر بن حمد آل خلیفه» فرزند ملک «حمد بن عیسی آل خلیفه» پادشاه بحرین که سنی مذهب است، طی اقدامی بی‌سابقه به مرثیه خوانی برای حضرت سیدالشهداء، أبا عبدالله الحسین (ع) پرداخته و نوار کاست وی اخیرا ضبط شده قرار است ماه محرم الحرام آینده منتشر شود و وارد بازار بیاید.


گفته می‌شود نام نوار که اولین تولید شاهزاده «ناصر بن حمد آل خلیفه» در این زمینه به شمار می‌رود، «معجزه عاشورا» است. تمام اشعار این مرثیه خوانی با لحنی شدیدا غمگین توسط خود شاهزاده «ناصر» سروده شده و مربوط به روز عاشوراء، واقعه طف و مصائب حادثه کربلاء است.


قابل ذکر است شاهزاده «ناصر بن حمد آل خلیفه» پسر چهارم ملک «حمد بن عیسی آل خلیفه» و متولد سال 1987 میلادی است. وی در حال حاضر ریاست کمیته المپیک بحرین را بر عهده دارد و عضو «شورای توسعه اقتصادی» بحرین نیز است. همسر وی دختر معاون حاکم امارات متحده عربی، شیخ «محمد بن راشد آل مکتوم» است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :