فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٤/٢

نورخدا محمدی" روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، خشکسالی و کمبود کافی نبودن منابع آبی منطقه را عمده علت بحران کمبود آب شرب در این روستاها عنوان کرد.
وی اظهار داشت: اگر چه خشکسالی نقش موثر و تعیین کننده ای در کمبود آب در این روستاها دارد اما ساخت و سازهای بی رویه بعد از زلزله سال 85 در این شهرستان موجب توسعه روستاها و کمبود منابع آبی شده است.
وی افزود: منابع آبی موجود در روستاها اکنون با توجه به توسعه و افزایش ساخت و سازهای روستایی، به هیچ وجه پاسخگوی نیاز منطقه نیست.
محمدی گفت: برای تامین آب مورد نیاز این روستاها 16میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
وی یادآورشد: هم اکنون برای تامین آب مورد نیاز روستاییان یک دستگاه تانکر آب با هماهنگی استانداری لرستان و شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان درنظر گرفته شده است.
وی، جمعیت ساکن در این روستاها را دو هزارو 760خانوار در قالب 13هزار و 800 نفر عنوان کرد.
شهرستان بروجرد دارای 187روستا است

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :