فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٤/٧
خرم آباد وارد استان لرستان شد.
به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، رییس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود به فرودگاه خرم آباد از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد، استاندار لرستان، نمایندگان مردم استان در مجلس و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان مورد استقبال رسمی قرار گرفت.
"علی لاریجانی" رییس قوه مقننه جمهوری اسلامی ایران قرار است تا دقایقی دیگر در کنگره شهدای روحانی استان لرستان شرکت و سخنرانی کند.
شرکت در کنگره شهدای روحانی لرستان، سخنرانی در جمع روحانیون استان و حضور در جلسه شورای اداری استان لرستان از جمله برنامه های سفر یک روزه رییس مجلس شورای اسلامی به لرستان است.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :