فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۳/٢۸

نظرسنجي فيفا درباره پديده جوان جام جهاني
کعبي بالاتر از وين روني قرار گرفت


حسين کعبي تاکنون با کسب 8 درصد آرا، بالاتر از وين روني مهاجم تيم ملي انگلستان در جاي پنجم بهترين بازيکنان جوان جام جهاني قرار دارد.

به گزارش گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ در نظرسنجي سايت رسمي مسابقات جام جهاني حسين کعبي با کسب يازده هزار و يکصد و يازده راي و 7 درصد آرا، تاکنون عنوان پنجمين بازيکن جوان جام جهاني را به خود اختصاص داده است.
در اين راي گيري لوئيز والنسيا از اکوادور، کريستيانو رونالدو از پرتغال، ليونل مسي از آرژانتين و پارک چو يونگ از کره به ترتيب با کسب 17، 16، 15 و 8 درصد آراء بالاتر از کعبي قرار دارند و وين روني با 7 درصد آراء در جاي ششم است.
مهرزاد معدنچي نيز با کسب 2393 راي در جاي دوازدهم قرار دارد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :