فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٤/٢٢
 ماموران پاسگاه انتظامی حشمت آباد شهرستان دورود روز گذشته موفق به کشف و ضبط یک هزار و 130 قطعه سکه تقلبی دراین حوزه شد.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا، این میزان سکه تقلبی براساس دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت گروهی در خصوص خرید و فروش سکه های تقلبی در شهرستان دورود در دستور کار پلیس قرار گرفت.
مامورین پلیس با انجام یک سری عملیات مخفیانه، فردی را همراه تعدادی سکه تقلبی در حاشیه یک کارخانه متروکه درحین خرید و فروش سکه شناسایی و دستگیر کردند.
برهمین اساس و تحقیقات بعمل آمده علاوه بر شناسایی و دستگیری دیگر همدستان نامبرده، یک هزار و 130 سکه تقلبی از محل مخفیگاه این فرد که به همراه تعداد دیگری مبادرت به خرید و فروش سکه های تقلبی با قیمت های گزاف می کردند، کشف و ضبط شد.
مطنون اصلی این پرونده به منظور سیر مراحل قضایی به همراه سکه های تقلبی ضبط شده به مراجع قضایی تحویل داده شده است.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :