فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٤/٢٧

 گزارش شیعه آنلاین به نقل از واحد مرکزی خبر: حضرت آیت‌الله شیخ ناصر مکارم شیرازی از مسئولان کشور خواست با قدرت و سرعت، ریشه‌های جنایت زاهدان را بخشکانند.

این مرجع تقلید در پیامی به مناسبت شهادت جمعی از هموطنانمان در زاهدان تاکید کرد: شجره خبیثه وهابیت افراطی بار دیگر یکی از ثمرات شوم و مرگبار خود را نشان داد و جمعی از عزیزان ما را در زاهدان به خاک و خون کشید.

او در ادامه افزود: ترورهای کور و بزدلانه، کشتار وحشیانه و ریختن خون بیگناهان، که از تعلیمات مذهب ننگین و ضد بشری آنهاست و نه اهمیتی به خانه خدا می دهند نه به صغیر و کبیر رحم می کنند، نشانه روشنی از عمق فاجعه و بیگانگی آنها از اسلام و هر قانون بشری است. حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی اضافه کرد: از مسئولان محترم کشوری می خواهیم که با قدرت و سرعت، عاملان اصلی این جنایت و همکاران آنها را شناسایی کنند و هر چه زودتر به سزای اعمالشان برسانند.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی تاکید کرد: ما با محکوم کردن شدید این جنایت بزرگ و تسلیت به خانواده شهدای این حادثه و تقاضای شفا و بهبودی هر چه سریعتر مجروحان از درگاه خداوند بزرگ، از همه ساکنان این منطقه می خواهیم که اجازه ندهند این حادثه سبب اختلاف و درگیری پیروان مذهب شیعه و اهل سنت گردد که این امر آرزوی اصلی همان جنایتکاران است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :