فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٥/۳٠

وزير دادگستري رژيم صهيونيستي چند روز پس از اعلام پيگرد قضايي وي به خاطر آزار جنسي يك سرباز زن، از سمت خود كناره گيري كرد.

به گزارشخبرگزاری  فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه از قدس، مناحيم مزوز مشاور حقوقي كابينه اسرائيل گفت:حاييم رامون نامه استعفاي خود را به دولت تقديم كرده است.
رامون متهم است كه به زور يك سرباز زن 18 ساله را در مراسمي در دفتر دولت مورد آزار جنسي قرار داده است. اين حادثه در 12 ژوئيه يعني زماني اتفاق افتاد كه جنگ لبنان آغاز شد.
حاييم رامون 56 ساله قاطعانه اين اتهامات را رد كرد و گفت: من بي‌گناهم و آن را در دادگاه ثابت خواهم كرد.
رامون كه از اعضاي اصلي حزب كاديما است از ياران نزديك اولمرت به شمار مي‌رود و از بزرگترين حاميان خروج از كرانه باختري تا سال 2010 است.
از سوي ديگر كانال دوم تلويزيون اسرائيلي شهادت يك زن ديگر را كه به هويت وي اشاره‌اي نكرد پخش كرد كه وي نيز رامون را به آزار جنسي خود متهم كرد.


حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :