فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/٢

شهردار اشترینان به ایرنا گفت: آتش سوزی از ساعت یک بعدازظهر پنجشنبه از مراتع روستای قائد طاهر بخش اشترینان در پنج کیلومتری این شهر آغاز و به علت وزش باد به سرعت به مراتع نزدیک شهر اشترینان رسید.
"بابک مصطفایی" روز جمعه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بعد از اطلاع از بروز آتش سوزی دو دستگاه خودروی آتش نشانی شهرداری اشترینان به محل اعزام شدکه به علت وسعت زیاد آتش از مهار آن ناتوان شدند.
وی اضافه کرد: در اثر این آتش سوزی انبار علوفه یک واحد گاوداری در اشترینان طعمه حریق شد و به تاسیسات این واحد گاوداری خساراتی وارد شد.
شهردار اشترینان از کشاورزان و باغداران خواست با توجه به خشکی محصولات و گرمی بیش از حد هوا از برافروختن آتش در باغات و مزارع خود جدا خودداری کنند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :