فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/۳
زیست به نمایش گذاشته شد
خرم آباد - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: سمند و ماهی کور استان برای نخستین بار و به صورت زنده در دهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تهران به نمایش گذاشته شده است.
"محمدحسین بازگیر" روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تهران آغاز به کار کرده به همین منظور برای شناسایی بیشتر حیات وحش لرستان به مردم، این اقدام توسط محیط زیست استان انجام شده است.
وی اظهار داشت: همچنین تاکسیدرمی دیگر حیات وحش استان لرستان نظیر پرندگان شکاری، پلنگ های تلف شده، کل، بز و قوچ در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.
وی تصریح کرد: محیط زیست استان برای معرفی بیشتر حیات وحش استان لرستان در کشور از هیچ کوششی دریغ نمی کند تاز این طریق مردم نسبت به این گونه های جانوری آشنایی بیشتری پیدا کنند.
بازگیر افزود: دهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست از دوم تا پنجم مردادماه جاری برای بازدید علاقه مندان دایر است.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :