فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/۱٠

اسماعیل ططری، نماینده سابق کرمانشاه در مجلس هشتم شورای اسلامی و از فعالان سیاسی این استان درگذشت.
مرحوم اسماعیل ططری در دوره‌های چهارم و ششم مجلس شورای اسلامی، نمایندگی مردم کرمانشاه را برعهده داشت.
وی عضو مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی و از اعضای موسس حزب اعتماد ملی بود که در دوران دفاع مقدس هم نقش چشمگیری در سازماندهی بسیج عشایر و ایلات ایفا کرد.
سخنرانی‌های جذاب و پرشور  او به‌ویِژه در مجلس ششم، هرگز از یادها نخواهد رفت. آن مرحوم در سال‌های اخیر در سمت مشاور وزیر نفت به فعالیت مشغول بود.
مراسم تشییع پیکر مرحوم ططری امروز شنبه ساعت10 صبح از مقابل منزل آن فقید سعید، واقع در میدان شهدا،خیابان مجاهدین،کوچه بهنام،پلاک 9 جدید، تا محل مجلس شورای اسلامی برگزار و پیکر آن مرحوم براساس وصیتش، در مسجد حضرت امیر المومنین (ع) روستای مله سرخ جلالوند که خود بانی ساخت آن بوده است به خاک سپرده ‌شد.

 

آئ«آَیأ XXVی

+ نوشته شده در  89/05/09ساعت 23:26  توسط محمد پاپی  |  نظر بدهید
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :