فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/۱٤
خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راه لرستان گفت: بر اثر یک تصادف در محور خرم‌آباد به پلدختر 17 نفر کشته و مجروح شدند.

هویدا تزار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: متاسفانه بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون ولوو با یک دستگاه مینی‌بوس در کیلومتر 65 محور خرم‌آباد ـ اندیمشک در نزدیکی دهستان افرینه، هفت سرنشین مینی‌بوس در دم فوت کردند و 10 نفر دیگر به شدت مجروح شدند.
رئیس پلیس راه لرستان گفت: کامیون ولوو از سمت خوزستان به سمت لرستان در حال حرکت بوده و خودروی مینی‌بوس از سمت خرم‌آباد به خوزستان در حال حرکت بوده که متاسفانه در 65 کیلومتری خرم‌آباد به اندیمشک با هم برخورد کردند.
وی علت این حادثه را انحراف به چپ راننده کامیون ولوو بر اثر خواب‌آلودگی عنوان کرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :