فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/۱۸
امروز با حضور رییس کل بانک مرکزی از سکه‌های 200 تومانی، 500 تومانی، گرمی طلای بهار آزادی و 2.5 بهار آزادی با ویژگی‌های امنیتی خاص رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، محمود بهمنی امروز در یک نشست خبری به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس بانک مرکزی و روز خبرنگار از این سکه‌ها رونمایی کرد و گفت: سکه‌های 200 تومانی، 6.8 گرم وزن و قطر 29 میلیمتر و سکه‌های 500 تومانی با 10.1 گرم وزن و 29 میلیمتر قطر در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.

او افزود: سکه 2.5 بهار آزادی هم با 20.34 گرم و قطر 30 میلیمتر و سکه‌های گرمی طلا هم با قیمت حدود 40 هزار تومان در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :