فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/۱۸
پلیس عربستان، شیخ کاظم عمری، عالم سرشناس  شیعی این کشور را در شهر مقدس مدینه دستگیر کرده است.

به گزارش فرارو شیخ کاظم، فرزند شیخ محمد علی عمری است که اکنون نود سال از عمرش سپری شده است. این عالم شیعی عربستان ، 45 سال از عمرش را در زندان های وهابیون عربستان سپری کرده و  چند سال پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، از زندان آزاد شده است. 

سایت " شبکه راصد الاخباریه" نوشت که پلیس عربستان ، آقای شیخ کاظم عمری را دوشنبه ی گذشته پس از شکستن در مزرعه اش در مدینه ی منوره ، دستگیر کرده است.

بنا بر این گزارش ، ده ها مامور امنیتی عربستان به باغ- مزرعه شیخ عمری حمله کرده و ضمن وارد آوردن خساراتی به این مجموعه : شیخ کاظم را با خود برده اند.

به گزارش خبرنگار فرارو ، در باغ - مزرعه ی شیخ محمد علی عمری، مسجد شیعیان و نیز دفتر کار وی قرار دارد.

این مسجد هر روزه پذیرای تعداد زیادی از زوار ایرانی نیز هست. این زوار ایرانی که معمولا شب ها به مسجد شیعیان عربستان می روند، نماز را به امامت شیخ کاظم اقامه می کنند. 
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :