فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/۱٩

کودک 6 ساله‌ای در روستای چرمق از توابع کبودرآهنگ طعمه گرگ شد.

به گزارش فارس، 4 روز پیش دو کودک 6 ساله در روستای چرمق از توابع کبودرآهنگ هنگامی که در کنار چشمه روستا مشغول بازی بودند که مورد حمله یک گرگ قرار گرفتند؛ یکی از این دو کودک موفق به فرار شد اما کودک دیگر زنده زنده توسط گرگ خورده شد.

یکی از مردم روستا در گفت‌وگو با فارس بیان‌ کرد: گرگ تکه‌های بدن کودک را جدا کرده بود و وقتی که مردم منطقه در محل حادثه حاضر شدند شاهد شغالی بودند که در حال خوردن باقیمانده جنازه کودک بود.

وی ادامه ‌داد: بعد از این ماجرا ماشین‌های اداره محیط زیست در محل حادثه حاضر شدند اما اقدام خاصی را انجام ندادند.

بنا بر گفته‌های وی، امروز نیز حوالی ساعت 11 یک دختر 20 ساله روستای چرمق مورد حمله گرگ از ناحیه گردن قرار گرفت که بر اثر این حادثه جراحتی به او وارد شد اما توسط مردم نجات یافت.

این فرد روستایی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: چند روز پیش در روستای قراتلو از توابع کبودرآهنگ نیز یک کودک مورد حمله گرگ قرار گرفت که توسط مردم روستا از دهان گرگ نجات ‌یافت و هم اکنون در بیمارستان تحت درمان است.

وی افزود: مردم منطقه معتقد هستند که این گرگ‌ها که سه رأس هستند توسط سازمان محیط زیست در محوطه روستا برای زاد و ولد ، عدم انقراض نسل آنها و حفظ حیات وحش محیط زیست منطقه،‌ رها شده‌اند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :