فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/٢۳

به گزارش خبرگزاری فارس از ازنا، با حضور بیش از 2 هزار نفر از مردم ازنا و تنی چند از مسئولان لرستان، سه نفر از افراد شرور و آدم ربا عصر دیروز در این شهرستان به دار مجازات آویخته شدند.
رئیس دادگستری شهرستان ازنا در این مراسم به خبرنگار فارس گفت: این سه نفر به نام‌های س - ر فرزند جهانشاه، ا - م فرزند حیات قلی و م – خ فرزند ابراهیم که در سال گذشته به جرم ربودن فردی به نام م - ا دستگیر شده بودند با تدابیر شدید امنیتی و در ملأ عام در میدان نماز این شهرستان به دار مجازات آویخته شدند.
حمیدرضا ابوالحسنی در ادامه خطاب به قانون‌شکنان اظهار داشت: ایران اسلامی ناامن‌ترین کشور برای افراد شرور، قاچاقچی و کسانی که به هرنوعی بخواهند ایجاد ناامنی کنند، است، و با شدت با اینگونه افراد برخورد می‌شود

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :