فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/٢٤
"محمدحسین بازگیر" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حدود 20 روز پیش پنج شکارچی متخلف اقدام به شکار این دو قلاده خرس در منطقه سفیدکوه خرم آباد کرده بودند که پس از دریافت گزارش گارد اجرایی، با تلاش شبانه روزی ماموران محیط بان شکارچیان به دام افتادند.
وی اظهار داشت: در حال حاضر سه نفر از شکارچیان غیرمجاز به همراه دو قبضه سلاح و مقادیری مهمات دستگیر و روانه زندان شده و دو نفر دیگر متواری هستند.
وی با اشاره به اینکه از دادستان خرم آباد تقاضای رسیدگی کامل به این موضوع شده است، تصریح کرد: با توجه به تخلفات فراوان در منطقه و قتل عام این گونه حیوانات، میزان جریمه جرم های مربوط به کشتار حیوانات نادی بسیار پایین است به همین منظور از مسوولان قضایی لرستان درخواست می شود که نسبت به حبس طولانی و جریمه سنگین نسبت به کار انجام شده شکارچیان اقدام شود.
بازگیر افزود: همچنین باید راهکاری برای لغو مجوز حمل اسلحه هایی که با آن تخلف صورت می گیرد، ارایه شود.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :