فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٥/٢٤
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان لرستان گفت: حدود 16 هزار یتیم در سطح این استان شناسایی شده که از این تعداد سه هزار نفر چشم انتظار حمایت افراد خیر و حامیان هستند.
"سیدحمید علوی" روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و اهمیت انجام امور خداپسندانه، انتظار می رود مردم استان نسبت به حمایت از این تعداد یتیم اقدام کنند.
وی اظهار داشت: در حال حاضر 10 هزار حامی از ایتام لرستانی حمایت می کنند که حدود 60 درصد از این افراد غیر بومی و خارج از استان و یا خارج از کشور هستند.
علوی با اشاره به برنامه های کمیته امداد امام (ره) در راستای جذب حمایت حامیان، گفت: در این خصوص برپایی همایش ها و اجرای طرح اکرام ایتام فرصت مناسبی برای مشاکرت خیرین در زمینه حمایت ایتام است.
وی یادآور شد: در سال گذشته در مجموع حدود 20 میلیارد ریال از جانب حامیان به ایتام تحت حمایت استان لرستان پرداخت شده است.
حدود 200 هزار نفر در قالب 70 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) استان لرستان قرار دارند
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :