فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٦/۱

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دشمنان هشدار داد که با آتش بازی نکنند و تاکید کرد که عکس العمل جمهوری اسلامی ایران در صورت نادانی و جهالت دشمن بسیار گسترده خواهد بود و حوزه وسیعی را شامل خواهد شد.
   
به گزارش ایرنا، سردار احمد وحیدی روز دوشنبه در آیین افتتاح خط تولید شناور تندروی سراج 1 و نسل جدید شناور ذوالفقار در صنایع دریایی وزارت دفاع اظهار داشت: دشمنان بایستی مراقب رفتارهای ماجراجویانه خود باشند و با‌ آتش بازی نکنند در غیر این صورت رفتار جمهوری اسلامی ایران قابل پیش‌بینی نخواهد بود.

سردار وحیدی خاطر نشان کرد: اگر دشمنان به ایران حمله کنند عکس العمل جمهوری اسلامی ایران محدود به یک منطقه نخواهد بود.

وی افزود: واقعیت دکترین دفاعی ما همین است که به هیچ کشوری تهاجم نکنیم و با همه کشورهایی که مشروعیت داشته باشند دست دوستی دراز می‌کنیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد: سیاست ایران همواره این بود که بایستی دریای خزر یک حالت غیرنظامی در آن حاکم باشد و نباید وضعیت نظامی به وجود بیاید.

سردار وحیدی افزود: البته قدرت‌های فرامنطقه‌ای مایل هستند دریای خزر را به یک منطقه نظامی تبدیل کنند.

وی گفت: حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر حضوری قدرتمندانه است و این حضور در چارچوب تامین امنیت و همکاری مشترک با کشورهای همسایه می باشد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :