فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٦/٢

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، در این بازدید دکترحبیب الله دهمرده از کارخانه‌های غیرفعال شهرستان، وضعیت راه‌ها، مناطق گردشگری نمونه شهرستان و سد و نیروگاه رودبار لرستان بازدید کرد.

 

استاندار لرستان با حضور در محل سد و نیروگاه رودبار لرستان این طرح را از مهمترین طرح‌های عمرانی استان دانست و گفت: با بهره‌برداری از این طرح بزرگ ملی تولید برق در کشور افزایش یافته و علاوه بر آن کشاورزان پایین دست طرح رودبار می‌توانند برای توسعه کشاورزی خود از مزایای طرح بهره‌مند شوند.

 

گفتنی است طرح ملی سد و نیروگاه رودبار لرستان با هدف تولید 45 مگا وات برق با طول تاج 186 متر و عرض 10 متر در 100 کیلومتری شهر الیگودرز در حال ساخت است.

 

استاندار لرستان در جریان بازدید از کارخانه‌های شیشه لرستان و کارخانه نیمه تعطیل لبنیات تیام غزال الیگودرز بر راه‌اندازی و فعال کردن واحدهای تولیدی و صنعتی نیمه فعال تاکید کرد.

 

دکتردهمرده تصریح کرد: بازسازی قسمت‌های نیمه فعال و خط تولید کارخانه‌های مذکور می‌تواند در بالا بردن تولید و فعال کردن صنایع استان موثر باشد.

 

استاندار لرستان در بازدید از مجموعه بزرگ ورزشی الیگودرز نیز روند ساخت و ساز را رضایت بخش دانست و اظهار کرد: مدیران و مسوولان دست اندر کار این طرح باید با سرعت عمل بیشتری نسبت به ساخت و ساز مجموعه ورزشی الیگودرز همت کنند.

 

دکتر دهمرده همچنین با حضور در محل آبشار آب سفید بر توسعه گردشگری در استان تاکید کرد و گفت: راه و ترابری استان باید برای جذب بیشتر گردشگر در منطقه راه دسترسی این آبشار را تعویض کند.

 

استاندار لرستان همچنین در بازدید از پل فلزی در دست ساخت منطقه چال فهره بر تسریع در اجرای طرح و رفع مشکلات مردم منطقه تاکید کرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :