فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٦/۳

 

تیم گهر دورود برابر کاوه تهران متوقف شد کوثر خرم آباد برق اصفهان را شکست داد .

تیم فوتبال گهر دورود که خود را برای شرکت در فصل جدید رقابتهای لیگ دسته اول باشگاههای کشور آماده می کند عصر دیروز در یک دیدار تدارکاتی در تهران برابر کاوه این شهر به تساوی 2 ، 2 رضایت داد.

برای تیم گهر در این مسابقه آرش اسماعیل زاده و محمد میرترابی گلزنی کردند.

تیم کوثر خرم آباد که در فصل جدید باید در رقابتهای لیگ دسته دوم کشور به میدان برود برابر برق اصفهان به یک پیروزی پرگل دست یافت.

در این دیدار که عصر دیروز در ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار شد تیم کوثر موفق شد با نتیجه 4 بر یک برق اصفهان را شکست دهد.

گلهای تیم کوثر را در این دیدار مهرداد خادمی ، سجاد زارعی ، منصور داوودی نژاد و علی صدرا به ثمر رساندند.

گفتنی اسیت تیم گهر دورود در هفته اول رقابتهای لیگ یک کشور 2۵ شهریور ماه در تبریز با گسترش فولاد این شهر و تیم کوثر در مسابقات لیگ دسته دوم کشور دوم مهرماه در خرم آباد با فولاد نوین اهواز دیدار می کند.   

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :