فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٦/٤
مسعود رجوی مرد!
آخرین پیام هایی که از رجوی منتشر شده بود مربوط به عاشورای سال گذشته است که متشکل از ده پیام در هر شب از شب های ماه محرم بود.
به گزارش سرویس بین الملل آتی نیوز مسعود رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین مرد.

یکی از افراد مرتبط با دست اندرکاران آتی نیوز در گفتگوی تلفنی که از خارج از کشور داشت خبر مرگ مسعود رجوی را تایید نمود.
 
مسعود رجوی که از دهه پنجاه رهبری گروهک تروریستی منافقین را بر عهده داشته و بیش از 12 هزار نفر از هموطنان مان را ترور کرده و به شهادت رسانده است، به مدت یک سال است که تصویر و سخنرانی زنده ای در تلویزیون های وابسته به منافقین از خود نشان نداده است.

آخرین پیام هایی که از رجوی منتشر شده بود مربوط به عاشورای سال گذشته است که متشکل از ده پیام در هر شب از شب های ماه محرم بود.

کارشناسان بر این باورند که این صداها مشکوک بوده و با توجه به اینکه تصویری نیز از این شخص پخش نشده است، صداها نیز متعلق به این شخص نمی باشد.

از همان زمان شایعاتی مبنی بر به هلاکت رسیدن نامبرده یا دچار شدن رجوی به بیماری سخت بر سر زبان ها افتاد.

البته در برخی از موارد پیام هایی از طرف این شخص پخش شده بود، اما کارشناسان بر این باورند که این صداها مشکوک است و صداها متعلق به این سرکرده گروهک تروریستی نیست.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :