فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۳/٢۸

ميرزاپور: همه چيز براي ما تمام شد


هر دو تيم ايران و پرتغال بازي سيار خوبي را به نمايش گذاشتند ولي توان ايران در همين حد بود و نتوانستيم نتيجه مناسب را كسب كنيم.
ابراهيم ميرزاپور، در پايان ديدار با پرتغال در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي (ايپنا)؛ به آلمان گفت:

بازيكنان تيم پرتغال بسيار حرفه‌اي و عالي بازي مي‌كردند و از تك‌تك لحظه‌هاي خود استفاده مي‌كردند. در حال حاضر همه چيز براي ما تمام شده با جام‌جهاني وداع كرده‌ايم.
وي ادامه داد: تنها يك شانس براي ما باقيمانده است و آن هم كسب يك پيروزي در جام‌جهاني است كه اميدوارم مقابل آنگولا به اين خواسته برسيم.
ميرزاپور خاطرنشان كرد: زماني كه يك تيم نتيجه نمي‌گيرد تمام بازيكنان و اطرافيان تيم مقصر هستند و نبايد به شخص خاصي ايراد گرفت.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :