فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٦/٧

رئيس سازمان جهاد كشاورزي لرستان:

در سال جاري 445 هزار تن گندم از كشاورزان لرستاني خريداري شده است

به گزارش خبرگزاري فارس: رئيس سازمان جهاد كشاورزي لرستان گفت: از آغاز فصل برداشت گندم در سال جاري تاكنون 445 هزار تن گندم از كشاورزان لرستان خريداري شده است.

در سال گذشته كل گندم خريداري شده از كشاورزان 360 هزار تن بوده است.
رضا فتوحي افزود: پيش‌بيني قبلي ما اين بود كه امسال 430 تن گندم تا پايان فصل برداشت خريداري شود اما اين رقم تاكنون 15 هزار تن رشد داشته است.
وي عوامل موثر در افزايش خريد گندم را توسعه مكانيزاسيون مبارزه با علف‌هاي هرز، مبارزه با آفت سن گندم، بهره‌گيري از نظرات كارشناسان ناظر و رعايت اصول كاشت، داشت و برداشت توسط كشاورزان عنوان كرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :