فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٦/٩

 گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سید عارف علوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: یارانه‌ای که به مطبوعات داده می‌شود با شفافیت قابل ارائه است.
وی افزود: از 21 نشریه برای دریافت یارانه، فقط 11 نشریه یارانه دریافت کردند که هفت نشریه به دلیل توقیف یا مشکلات چاپ موفق به مدریافت یارانه نشده‌اند.
وی گفت: برای مشخص شدن مبلغ یارانه‌ها از معاونت مطبوعات اطلاعات یارانه مطبوعات را گرفتیم که قابل ارائه است.
علوی با اشاره به اینکه ضریب کیفیت ارشاد بر کمک وزارت تاثیر چندانی ندارد، اظهار داشت: یارانه مطبوعات باتوجه به شمارگان نشریه، قد، تعداد چاپ و تعداد صفحه‌ها با یارانه ریالی ضرب می‌شود و مقدار یارانه برای هر نشریه مشخص می‌شود.
وی اظهار داشت: با توجه به شاخص تعداد مطبوعات در لرستان 20 نشریه کم داریم که باید 20 نشریه جدید در قالب‌های مختلف به استان لرستان اضافه ‌شود.
علوی تصریح کرد: شاخص تعداد مطبوعات 48 است که ما رتبه 21 هستیم، امیدواریم که مطبوعات استان لرستان با روی گشاده از این 20 نشریه استقبال کنند.
وی اظهار داشت: بیان بد وتند، بدگویی‌ها، توهین و تخریب باید از صحنه مطبوعات خارج شود و با فضای همدلی، صبر و استواری حل شود.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس عقل، فطرت و دین، آحاد مسلمانان وظیفه دارند در حد توان خویش از معروف‌ها دفاع نمایند و فضای جامعه اسلامی را از منکرات پاکسازی نمایند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اظهار داشت: بروجرد به عنوان پایتخت انیمیشن ایران انتخاب شده است که برای روز انیمیشن در بروجرد برنامه‌ریزی می‌کنیم.
وی با اشاره به استعدادها و ظرفیت‌های دینی استان لرستان‌ اظهار کرد: برنامه‌های دینی و قرآنی این استان نیازمند توجه خاص مسئولان است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :